Zamówienie

SPOSÓB ZAMÓWIENIA

1. Prześlij propozycje swojego projektu na adres 

zamowienia@logomaty.pl 
podając następujące dane:

* Rodzaj logo maty – OPTION, PRIME, PRIME EXCLUSIV
* Wymiar dywanika, ilość sztuk oraz kolor tła 
* Propozycja wzoru w pliku graficznym 
* Dane do wystawienia faktury 
* Adres, na który wykładzina ma zostać wysłana

Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób optymalnie rozmieścić na dywaniku wszytkie wzory, napisy bądź rysunki, zadzwoń do nas – podzielimy się swoim doświadczeniem i wspólnie skonfigurujemy Twoją wymarzoną wykładzinę


2. W ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych otrzymasz zwrotnego e-maila z propozycją Twojego projektu. Otrzymasz również fakturę pro forma.


3. Jeżeli zaakceptujesz ostateczną wersję swojego projektu oraz cenę, potwierdź to e-mailem i wpłać pieniądze nasze konto na podstawie faktury pro-forma. Z chwilą zaksięgowania wpłaty, Twoje zlecenie przekształci się w zlecenie produkcyjne celem wyprodukowania zamówionego towaru. W przeciągu 14 dni roboczych Twój towar dotrze do Ciebie przesyłką kurierską.

******************** 
Regulamin i nota prawna firmy DJ GROUP. 

W ramach realizacji zamówienia, Firma DJ GROUP oferuje bezpłatne przygotowanie projektów. Z reguły dotyczy to jednego przygotowanego projektu oraz czterech przeróbek. Za każdą dodatkową korektę zastrzegamy sobie prawo doliczenia jednorazowej dopłaty 10 PLN netto, chyba że wielkość zamówienia jest nieco większa i przekroczy przynajmniej 2m2 . 

Z chwilą gdy już uruchomimy zlecenie produkcyjne (warunek konieczny to akceptacja projektu przez klienta oraz zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie ) to za każdą zmianę projektu, modyfikację lub rezygnację z zamówienia będzie naliczana jednorazowa opłata w wysokości 80 PLN netto z tytułu poniesionych już nakładów. 

Informujmy, że firma DJ GROUP zwraca uwagę na dotrzymywanie praw autorskich i przeciwdziała ich naruszeniu ! 

Zamawiający zapewnia, że poprzez powielenia wzoru, który jest podstawą wykonania zamówienia przez firmę DJ GROUP, nie są naruszane ani przez zamawiającego ani przez jego pełnomocników w żadnym wypadku prawa osób trzecich (np. prawa autorskie wg ustawy o prawach autorskich, prawa osobowe, znaki handlowe, prawa projektowe lub inne prawa własności intelektualnej). 

Zamawiający potwierdza, że w związku z projektem posiada potwierdzenia oraz świadomą zgodę od wszystkich osób fizycznych i prawnych , których prawa autorskie ,ochrona patentowa i prawa własnościowe jak również wzgląd na konkurencyjność i prawo znaków handlowych są wymagane aby ten produkt mógł być przez firmę DJ GROUP wyprodukowany. 

Zamawiający pozostawia Firmie DJ GROUP swobodę działania wobec ewentualnych roszczeń podniesionych przez osoby trzecie łącznie z kosztami ewentualnej obrony prawnej, która byłby następstwem naruszenia wyżej przywołanych naruszeń prawnych. Ponadto zamawiający jest bezzwłocznie zobowiązany do poinformowania Firmy DJ GROUP gdyby były aktualnie zgłoszone wobec niego roszczenia osób trzecich.